Kód: EH3772 Kategorie: Dřevěné didaktické hračky
  Skladem
499
Hodnocení:
Nehodnoceno

Dřevěná vkládačka Animalset in Wooden Box od německé značky Eichhorn představuje nádhernou hračku pro děti již od 12 měsíců. Vkládací hračka je vyrobena z kvalitního dřeva s jemným povrchem, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při vkládání 14 kostek ve tvaru zvířátek na dřevěnou základnu s vyznačeným místem. Díky didaktickým kostkám si děti procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení při hledání správných tvarů.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací hračka je vyhotovena v krásných barvách, které jsou doporučeny u menších dětí, pomáhají jim s rozlišením barev. Při vkládání puzzle kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, trénují si svoji představivost a rychlost při skládání. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se spolehnout na své vlastní síly a rychleji řeší nové úkoly. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná základna se 14 didaktickými kostkami ve tvaru zvířátek
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců

Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...