Průvodce nákupem

Milí zákazníci!

Pro lepší orientaci a rychlejší nákup jsme pro vás připravili tohoto průvodce nákupem. Zde najdete návod pro vyhledávání produktů, vytvoření a odeslání objednávky a také to, jak postupovat v případě odstoupení od smlouvy nebo reklamace.

Jak objednat zboží?

Zboží si objednáte jednoduše několika způsoby:

Pokud jste se rozhodli koupit zboží prostřednictvím naší webové stránky, připravili jsme pro vás jednoduchý návod, který vás provede celým procesem objednávky v několika krocích.

Jak vyhledávat zboží

Zboží v našem internetovém obchodě vyhledáte jednoduše prostřednictvím kategorie, věku dítěte i podle značky výrobce. Pokud máte jasnější představu o tom, co chcete koupit, využijte možnosti vyhledávání podle názvu nebo typu produktu. 

Hledáte tip na dárek? Nechte se inspirovat našimi blogy. Nebo si prohlédněte naše aktuální akce.

Neumíte se rozhodnout? Kontaktujte nás, a my vám poradíme! Využít můžete telefonní číslo +421 944 627 725, e-mail info@trendy-mama.cz, nebo nás kontaktujte přes naši Facebook stránku Trendymamacz.

Proč si vytvořit konto

Registrace na našem e-shopu trvá jen pár sekund a výrazně zrychlí a zjednoduší vaše současné a budoucí vytváření objednávky. Pro registraci klikněte vpravo nahoře na "Přihlášení / Registrace" a vyplňte své údaje. Ty budou použity na vybavení objednávek a vytvoření nákupního dokladu, faktury. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a respektujeme vaše soukromí. Informace neposkytujeme třetím stranám.
Registrace není pro vytvoření objednávky povinná, ale ušetří vám čas při budoucích objednávkách. Zároveň budete informováni o aktuálních slevách, dárcích k nákupům a nových produktech.

Jak se přihlásit

Do svého účtu se přihlásíte přes "Přihlášení / Registrace" vpravo nahoře, vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko "Přihlášení". Přihlásit se můžete i při samotném procesu objednávky v části Dodací údaje.

Jak získat slevový kód

Získat ho můžete sledováním našeho internetového obchodu nebo přes Facebook. Platnost slevového kódu je ohraničena nabídkou.
Kód zadáváte při vytváření objednávky a můžete jej použít pouze jedenkrát. Slevový kód se považuje za použitý, až když je objednávka odeslána ke zpracování. Slevový kód vložíte v prvním kroku při vytváření objednávky.

Jak zjistit dostupnost zboží na skladě

V náhledu produktu je informace, zda se produkt nachází na skladě. V ojedinělých případech, například v předvánočním období, se může stát, že několik zákazníků koupí stejné zboží a vyčerpají se nám skladové zásoby. Aktuální stav si můžete ověřit i na naší telefonní lince +421 944 627 725.

Jak zaplatit

Platit v našem internetovém obchodě můžete několika způsoby: převodem na bankovní účet, kartou online nebo v hotovosti na dobírku nebo při osobním odběru. Způsob platby si zvolíte při vytváření objednávky, kde se vám výška poštovného automaticky vypočítá.

Výběr zboží

Hledáte pomůcky ke kojení, koupání, krmení a výrobky, které vám usnadní péči o vaše dítě? V našem internetovém obchodě Trendy mama najdete designové výrobky ve stylových barvách prémiových světových výrobců. Výrobci našich produktů kladou důraz na inovativní řešení při vývoji svých produktů a splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu.

Zařizujete dětský pokoj? Vyberte si z naší nabídky nábytek do dětského pokoje, dětský kočárek, hračky a oblečení pro miminka.

Udělejte radost i sobě a potěšte se stylovou kabelkou, či módními doplňky.

Hledáte dárek? Zavolejte nám na naše telefonní číslo +421 944 627 725, zašlete nám e-mail na info@trendy-mama.cz, případně nás kontaktujte přes Facebook stránku trendymamacz. Rádi vám pomůžeme s výběrem té správné hračky a s nákupem!

Zboží ve výprodeji

Naším zákazníkům se snažíme nabízet kvalitní zboží za výhodné ceny. Proto u nás vždy najdete atraktivní slevy. Chcete potěšit svoji ratolest a zároveň ušetřit? Prohlédněte si naše aktuální akce.

Chci zboží vrátit, jak na to?

Kontrola zásilky

Zásilku při převzetí zkontrolujte. Viditelně poškozené zboží nepřebírejte a s kurýrem sepište protokol o poškození. Zašlete nám prosím následně e-mail o tom, že vám byla doručena poškozená zásilka. Obsah doručené zásilky po převzetí zkontrolujte hned nebo nejpozději do 24 hodin. Chybějící části, nebo uvnitř poškozené zboží je třeba neprodleně nahlásit prodávajícímu e-mailem na info@trendy-mama.cz nebo telefonicky na čísle +421 944 627 725. Reklamace z důvodu nekompletnosti nebo poškození zásilky po této lhůtě nebude akceptována.

Odstoupení od smlouvy

Jak kupující – spotřebitel můžete bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží ve smyslu §7 zákona č. 102/2014 Z. z. Více o odstoupení od smlouvy a postup naleznete na stránce odstoupení od smlouvy.

Reklamace

Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží a trvá 24 měsíců, během kterých můžete zboží reklamovat. Přečtěte si reklamační řád pro více informací o podmínkách reklamace. Pro urychlení vyřizování vaší reklamace použijte reklamační formulář.