Kód: MJ2051024 Kategorie: Garáže a sety aut
  Skladem
1 459
Hodnocení:
Nehodnoceno

Garáž závodní zastávka Tune Up's Race Pitstop od francouzské značky Majorette představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Závodní zastávka v originálních barvách nabídne dětem 3 herní úrovně, je vybavena manuálním výtahem, kterým se autíčko dopraví na nejvyšší úroveň, odkud se po rampě spustí na parkovací místo s otočnou platformou. Na další úrovni autíčko absolvuje technickou kontrolu, odkud zamíří na start s vystřelovacím mechanismem. Závodní zastávka dokáže svítit a vydávat zvuky, díky čemuž dítě získá ještě realističtější zážitky při hře na závodníky, je vybavena i pódiem pro vítěze a výsledkovou tabulí.

Součástí závodní zastávky je také sportovní autíčko Audi R8 Coupé s kovovou karoserií o délce 7,5 cm. Děti si při stavbě závodní zastávky vyzkoušejí své konstruktérské schopnosti, zahrají si i na organizátory závodu, čímž se přibližují světu dospělých. Budou mít na starosti každodenní chod závodní stanice, přičemž získávají řadu poznatků a rozhodují o vítězích. Každý den objevují nové herní možnosti a získávají zdravé sebevědomí. Při hře si zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a při hře s kamarády a sourozenci si rozvíjejí také komunikační a vyjadřovací schopnosti.

Celkové rozměry policejní stanice jsou 92*36*23 cm. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které si oblíbily děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...