Kód: ECO933 Kategorie: Nádobí a doplňky do kuchyňky
  Skladem
239
Hodnocení:
Nehodnoceno

Konzervy a balené potraviny v síťce Cans od francouzského výrobce Écoiffier představují skvělý dárek pro všechny děti od 18 měsíců, které si hrají rády na kuchaře. Sadu tvoří realistické repliky různých balených potravin, konzervy a dózy. Chlapci a dívky je využijí při hře v kuchyňce, mohou si však s nimi hrát i samostatně. Učí se rozeznávat různé druhy potravin, poznávají nové barvy a rozvíjejí si svoji fantazii při hře na profesi kuchařů. Potraviny jsou baleny v praktické síťce.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Genderboy and girl
Věk18months
PůvodFrance
Rozměry produktu16*16*16 cm
Hmotnost150 g

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...