Kód: ECO1676 Kategorie: Dětské obchůdky
  Skladem
999
Hodnocení:
Nehodnoceno

Obchod s vozíkem Supermarket 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier je kvalitní obchůdek, který je vhodný pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Dětský supermarket obsahuje sadu 20 doplňků, mezi nimiž najdou obchodníci různé typy ovoce a zeleniny, koláčky, láhev olivového oleje, jahodový džem, konzervu, platební kartu a bedýnku na zboží. Malí zákazníci se při nákupu spolehnou na nákupní vozík a při placení použijí platební kartu, kterou vloží do platebního terminálu. Dětský obchůdek je věrnou replikou skutečného supermarketu, je vybaven také mikrofonem. Designový obchůdek v červeném provedení nabídne také dostatek úložného prostoru s policemi na uložení zboží, spolu s čárovými kódy a cenami.

Hra na obchodníky a zákazníky je nejen velmi zábavná, ale pomáhá také s optimálním vývojem dítěte. Dětem se během takové hry rozvíjí fantazie a představivost. Manipulací s malými doplňky se rozvíjí také jejich jemná motorika. Společně se sourozenci a kamarády se děti mohou učit, jak se správně nakupuje, zlepšují si logické myšlení a zároveň si rozvíjejí slovní zásobu. Rozměry kuchyňky jsou 48*26*72 cm, rozměry vozíku jsou 42*30*42 cm. Francouzský výrobce Écoiffier produkuje kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU, takže se rodiče nemusí bát o zdraví svého dítěte.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...