Kód: K963300-2 Kategorie: Hračky do postýlky
  Skladem
165
Hodnocení:
Nehodnoceno

Kaloo plyšová sovička Colors-Mini Musicals je roztomilé zvířátko vhodné už pro nejmenší děti od 0 měsíců. Díky veselé modré barvě poutá jejich pozornost, protože děti v tom nejmladším věku vnímají jen ty nejvýraznější barvy. Jelikož má velikost 12 cm dítě ji snadno uchopí, hračka je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Sovička pro nejmenší po stisknutí začne houkat jako opravdová sova, čímž dítě zaujme a orientuje ho na vnímání vnějšího světa, dokáže rychle identifikovat zvuky kolem sebe. Děti po narození vidí jen do malé vzdálenosti, proto je mašle na uvázání ideální součástí hračky. Houkajíci sovička je měkká a nadýchaná hračka, kterou můžete uvázat nad dětskou postýlku, kočárek nebo autosedačku a tak ji má dítě blízko sebe.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkká sovička Kaloo. Nejmenší děti reagují spíše na jasné a pestré barvy, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, pestrým barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost, který se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Plyšová hračka pro miminka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob je praní při 30°, pak nechat volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • vydává zvuky jako opravdová sova
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, pak nechat volně usušit
  • francouzský design
Genderbabies
Věk0months
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm

Kaloo

Nakúpte u nás hračky Kaloo. V ponuke eshopu Trendy Mama nájdete plyšové hračky, hracie deky, detské osušky, klipy na cumlíky aj hračky na maznanie.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...