Kód: ECO930 Kategorie: Nádobí a doplňky do kuchyňky
  Skladem
199
Hodnocení:
Nehodnoceno

Potraviny v síťce snídaně Breakfast od francouzského výrobce Écoiffier je vynikající sada doplňků do kuchyňky, se kterou si zahrají kluci i holky od 18 měsíců. Sadu tvoří realistické repliky vajíček, kuřete a různé druhy zeleniny. Děti je využijí při hře na šéfkuchaře, mohou si však s nimi hrát i samostatně. Učí se rozeznávat různé druhy potravin, poznávají nové barvy a rozvíjejí si svoji fantazii při hře na profesi kuchařů. Potraviny jsou baleny v praktické síťce.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Genderboy and girl
Věk18months
PůvodFrance
Rozměry produktu19*19*13 cm
Hmotnost160 g

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...