Kód: ECO2418 Kategorie: Dřevěná dětská dílna a nářadí
  Skladem
459
Hodnocení:
Nehodnoceno

Pracovní opasek s nářadím Mecanics Écoiffier představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců, kteří si rádi hrají na mistry opraváře. Žlutý pásek s pracovním nářadím má nastavitelnou délku, díky čemuž lze snadno přizpůsobit potřebám dítěte. Dítě si na opasku může odnést různé pracovní nářadí a pomůcky, mezi kterými jsou pilka, kleště, šroubovák, montážní klíč, metr, kladivo, 2 hřebíky a 2 šrouby. Originální pracovní pásek si opraváři mohou po každé hře uložit do červeného pracovního kufříku, ve kterém si jej mohou snadno přenášet. S tímto dětským páskem se bude každý kluk cítit jako mechanik, který si dokáže poradit s jakýmkoli technickým problémem.

Dětský pásek s pracovním nářadím rozvíjí u chlapců prostorovou představivost a učí se logicky přemýšlet. Děti se naučí také pořádkumilovnosti, rychle pochopí, že každý nástroj má své místo, na které je třeba jej po hře uklidit. Kufřík s páskem a nářadím v červeno-žluté barevné kombinaci jsou vyrobeny z pevných plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta.

Francouzský Écoiffier přináší dětem kvalitní hračky, se kterými se zabaví na dlouhá léta. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...