Kód: SM360917 Kategorie: Dřevěná dětská dílna a nářadí
  Skladem
569
Hodnocení:
Nehodnoceno

Pracovní opasek od francouzského Smoby je skvělá pracovní hračka pro domácí kutily od 3 let. Délka pásku s pracovním nápisem Black&Decker lze snadno přizpůsobit potřebám dítěte, které si v něm dokáže odnést až 14 pracovních nástrojů a doplňků. V sadě najde pilku, šroubovák, kladívko, francouzský klíč, šrouby, konstrukční díly, matice a měřící pásmo. Součástí moderního oranžovo-černého opasku je také praktická kapsička. S tímto dětským páskem se bude každý kluk cítit jako mistr opravář, který si dokáže poradit s jakýmkoli technickým problémem.

Dětský pásek s pracovním nářadím rozvíjí u chlapců prostorovou představivost a logické myšlení. Děti se naučí také pořádkumilovnosti, rychle pochopí, že každý nástroj má své místo, na které je třeba jej po hře uklidit. Opasek je vyroben z kvalitního popruhu, který lze snadno nastavit a umožňuje pohodlné nošení potřebného nářadí po dlouhou dobu. Díky přezce pracovní opasek snadno nesklouzne z dětského pásu. Všechny doplňky jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, bezpečného pro hru na opraváře, kteří rádi pomáhají svým rodičům při opravách v domácnosti. Rozměry opasku jsou 44*6*10 cm.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...