Kód: ECO2420 Kategorie: Dřevěná dětská dílna a nářadí
  Skladem
799
Hodnocení:
Nehodnoceno

Pracovní rudl s kufříkem a nářadím 4v1 Mecanics představuje skvělou pracovní sadu pro malé opraváře a řemeslníky již od 18 měsíců. Pracovní rudl se 2 kolečky lze jednoduše ovládat, dítě si na něm snadno odveze box, do kterého si uloží různé pracovní nástroje a nářadí. Opravárenská sada s 22 doplňky obsahuje také pracovní helmu, vrtačku s vyměnitelnými nástavci a dokonce i praktický pásek, na který si dítě zavěsí metr, kladivo, kleště, montážní klíč, šroubovák, pilku, šrouby a hřebíky.

Pracovní rudl je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek. Nářadí se zaoblenými hranami je vytvarováno přesně pro malé dětské ručičky, takže ho dítě bude umět správně uchopit a hrát si s ním. Děti se při hře na povolání přibližují světu dospělých, zlepšují si jemnou motoriku a manuální zručnost. Rovněž si trénují i logické myšlení, podporuje se jejich představivost a fantazie. Učí se rozeznávat různé pracovní nástroje a způsob jejich použití.

Écoiffier je francouzská značka, která dětem přináší prvotřídní dětské hračky za dostupnou cenu. Hračky splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a vysokou kvalitou.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...