Kód: BE940316 Kategorie: Přebalovací tašky ke kočárkům
  Skladem
1 889
Hodnocení:
Nehodnoceno

Užívejte si rodičovství naplno díky Beaba a neztrácejte svůj styl ani během toho nejkrásnějšího období. Přebalovací taška Wellington Changing Bag Beaba v unisex zelené barvě je praktická prostorná taška, do které uložíte vše, co budete na procházce s děťátkem potřebovat. Přebalovací taška je navržena tak, aby rodičům usnadnila procházky a přebalování mimo domov. Přebalovací taška ve tvaru batohu vám umožní naplno se věnovat děťátku, jelikož ruce budete mít volné. Prostorná taška se otevírá do široka, proto v ní rychle naleznete přesně to, co hledáte.

Aby byla taška maximálně praktická, je rozdělena na 3 vnitřní přihrádky, přičemž v ní najdete i oddělenou přihrádku na vlhké prádlo. Součástí tašky je také termoobal na jídlo a přebalovací podložka. Dostatek úložného prostoru na drobnosti poskytnou i menší vnější přihrádky. Taška ke kočárku má celkový objem 18 litrů a bez problémů se do ní vejdou věci rodičů i miminka. Tašku můžete očistit vlhkým hadříkem.

Oblíbená francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • přebalovací taška
  • objem 18 litrů
  • množství úložného prostoru
  • s termoobalem na jídlo
  • obsahuje přebalovací podložku
  • moderní design tašky
  • praní na jemném cyklu
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...