Kód: SM320163 Kategorie: Malá parádnice
  Skladem
539
Hodnocení:
Nehodnoceno

Sada na holení Barber&Cut First Beard představuje vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na barbery a holiče. Originální sada na holení s francouzským designem od Smoby obsahuje 5 holičských doplňků, se kterými získají kluci i holky při hře realistické zážitky. Při práci barberů využijí elegantní černou pláštěnku se znakem barberů, pěnu na holení, plastovou břitvu na holení, bílý ručník a nastavitelné 3dílné hnědé vousy, které připnou svým zákazníkům a budou na nich pracovat.

Špičkové rekvizity holičských doplňků jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou pro děti maximálně bezpečné. Chlapci a dívky si vyzkoušejí práci barberů, učí se správně oholit vousy, trénují si jemnou motoriku a soustředí se na detaily. Holicí sada umožní dětem naplno využívat jejich fantazii a představivost, komunikují se svými zákazníky a zlepšují si své vyjadřovací schopnosti. Sada na holení představuje také skvělé rozšíření k holičství Barber Cut&Barber Shop, děti si s ní však zahrají i samostatně.

Děti díky sadě na holení objevují svět dospělých, učí se, k čemu slouží jednotlivé holičské doplňky a jak se správně používají. Společnost Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním francouzským designem. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají i ty nejmenší. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou prvotřídní kvality.

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...