Kód: JPBJ022169 Kategorie: Školní potřeby
  Skladem
4 049
Hodnocení:
Nehodnoceno

Hravé nášivky vašemu synovi ukáží cestu do školy. Zbystřete pozornost, protože školní taška Jeune Premier se stane novou školní taškou vašeho děťátka a do školy ho bude doprovázet den co den. Jedinečná školní taška Backpack James Mr. Gadget Jeune Premier je ta nejstylovější školní taška navržená podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. Do nového batohu Backpack James Mr. Gadget z dílny belgické značky Jeune Premier se váš prvňáček či prvňáčka okamžitě zamilují. Stačí jeden jediný pohled na tuto designovou a nadčasovou tašku a děti se budou do školy těšit jako nikdy předtím.

Zdraví a bezpečnost

Školní taška je určená primárně pro děti prvního stupně základních škol. Batoh je díky svému prvotřídnímu zpracování vhodný pro děti od 8 let o výšce 122 - 158 cm. Prázdný batoh váží pouhých 0,8 kg a dětskou páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Rodiče při jeho koupi jistě ocení anatomicky tvarovaná záda s měkkou výztuží a polstrované ramenní popruhy, které jsou tak pohodlné, že děti tašku na ramenou nebudou ani cítit.

Samozřejmostí je také možnost nastavení popruhů, které se přizpůsobí vašemu školákovi a taška plná sešitů jej tak nebude táhnout dozadu. To, že tvůrci tašky mysleli opravdu na všechno, dokazují také důkladně propracované detaily. Přihrádky tašky se uzavírají na zip, takže děti nebudou muset během každé přestávky bojovat s komplikovaným zapínáním, které se zasekává.

Materiály

První školní den se ponese ve znamení nových spolužáků a učitelů, ale chybět nesmí ani zbrusu nová školní taška. Batoh Jeune Premier je vyroben z kvalitního voděodolného polyesteru, který připomíná kožený materiál, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Taška je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavá zevnitř i zvenčí a učebnice zachrání i v případě, že si váš školák zapomene deštník.

Vnitřek

Školní taška Jeune Premier nevypadá krásně jen zvenčí, ale i zevnitř. Po jejím otevření děti objeví štědrý objem 22,7 litru, takže do tašky se vejde úplně vše, co prvňáček během vyučování potřebuje, ale děti ji zároveň využijí i na výlety. Batoh je rozdělen na dvě velké přihrádky, které dětem umožní oddělit jednotlivé školní pomůcky. Do prostorného batohu se bez problémů vejdou všechny učebnice a sešity a ještě zůstane prostor na penál a samozřejmě svačinu. Větší ze dvou přihrádek je prakticky rozdělena, takže školní potřeby budou v batohu pevně umístěny a zorganizovány, díky čemuž v tašce nevznikne chaos.

Design

Na designu si tvůrci tašky Jeune Premier dali opravdu záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si děti mohou na záda pověsit tašku, kterou každý obdivuje. Zapomeňte na nudné, jednobarevné školní tašky, které má téměř každý žák a vydejte se spolu s hravými nášivkami do světa fantazie a kreativity. Ukládat si každý večer sešity a učebnice do krásné tašky Jeune Premier bude pro děti mnohem příjemnější. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete.

Vlastnosti

 • školní taška pro děti od 8 let
 • určená pro první ročníky základní školy
 • vhodná pro výšku 122 - 158 cm
 • hmotnost 0,8 kg
 • objem 22,7 litrů
 • rozměry 42*30*18 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • 2 velké přihrádky
 • ručně kreslený originální design
 • navržena v Belgii
Věk8years
Rozměry produktu42*30*18 cm
Hmotnost800 g
Barvamodrá
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...