Kód: ECO2759 Kategorie: Nádobí a doplňky do kuchyňky
  Skladem
569
Hodnocení:
Nehodnoceno

Jídelní souprava v dóze Breakfast Box Vert Azur od francouzského výrobce Écoiffier je překrásná nádobí pro děti od 18 měsíců, která pozvedne jejich hru s dětskou kuchyňkou. Soupravu nádobí do kuchyňky tvoří až 35 dílů a je určena pro stolování 4 osob. Jídelní sada se skládá z talířů, sklenic, šálků, příborů, čajníku, nádobky na mléko, cukřenky a misky se sladkým pečivem. S jídelní sadou Écoiffier si děti zahrají na přípravu jídla a stolování pro sebe a své nejbližší. Díky krásným jemným barvám a realistickému provedení tato hračka do kuchyňky podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu. Celá souprava je uložena v praktické dóze, takže děti se zároveň naučí po sobě uklidit.

Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již po několik desetiletí. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchyňskou sadou Écoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her nejen v kuchyňce.

Genderboy and girl
Věk18months
PůvodFrance
Rozměry produktu42*21*18 cm
Hmotnost900 g

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...