Kód: ECO2979 Kategorie: Dětské stavebnice Abrick
  Skladem
999
Hodnocení:
Nehodnoceno

Stavebnice Ekologická farma z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje originální dárek pro všechny děti od 18 měsíců. Děti získají realistické zážitky při hře na farmáře, přičemž budou mít k dispozici 5 figurek zvířátek, 2 figurky farmáře a farmářky, traktor s přívěsem, balíky slámy, zábrany pro zvířátka a praktické kolečko. Ekologická farma je vybavena větrnou turbínou a na střeše se nacházejí solární panely, díky kterým získává energii. Farma s podkrovím je vybavena zvedacím mechanismem, otevíratelnými dveřmi, okny a žlabem na vodu. O realistické zážitky při hře na farmáře se postará i obilné silo, pod které dítě snadno přistaví traktor s přívěsem.

Nádherná stavebnice zabaví děti na dlouhá léta, naučí se starat o zvířátka, řídit farmu a objevují ekologický způsob hospodaření. Získávají pozitivní vztah k přírodě, při každé nové hře si vytvářejí různé příběhy, s farmou si zahrají najednou kamarádi i sourozenci, umožňuje přístup z více stran. Chlapci a dívky si při hře trénují jemnou motoriku, fantazii a představivost, zlepšují si také komunikační schopnosti a rozšiřují slovní zásobu. Farma v krásném červeném provedení se vyznačuje prvotřídním francouzským designem, ozdobí každý dětský pokojíček. Dílky jsou vyrobeny z kvalitního plastu se zaoblenými hranami, jsou kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi, snadno se skládají a rozkládají.

Rozměry sestavené stavebnice jsou 33,5*18*31 cm, neobsahuje žádné elektronické funkce. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...