Kód: ECO2981 Kategorie: Dětské stavebnice Abrick
  Skladem
699
Hodnocení:
Nehodnoceno

Stavebnice Tradiční farma z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier potěší každé dítě již od 18 měsíců. Děti získají realistické zážitky při hře na farmáře, přičemž budou mít k dispozici 5 figurek zvířátek, mezi nimiž je koník, slepička, ovečka, kravička a kozička. Součástí sady jsou i 2 figurky farmáře a farmářky, mlékárenská dodávka, kolečka, žlab, plot a další doplňky. Tradiční 2patrová farma v červeném provedení je vybavena kladkou, otevíratelnými dveřmi a vrátky, takže se do ní zvířátka snadno dostanou.

Nádherná stavebnice zabaví děti na dlouhá léta, naučí se starat o zvířátka a řídit práce na farmě. S farmou si zahrají najednou kamarádi i sourozenci, umožňuje přístup z více stran. Chlapci a dívky si při hře trénují jemnou motoriku, fantazii a představivost, zlepšují si také komunikační schopnosti a rozšiřují slovní zásobu. Farma se vyznačuje prvotřídním francouzským designem, ozdobí každý dětský pokojíček. Dílky jsou vyrobeny z kvalitního plastu se zaoblenými hranami, jsou kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi.

Rozměry poskládané stavebnice jsou 29,5*16,5*29,5 cm. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...