Kód: ECO2982 Kategorie: Dětské stavebnice Abrick
  Skladem
699
Hodnocení:
Nehodnoceno

Stavebnice vláček s kolejnicemi z kolekce Abrick představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Nádhernou stavebnici tvoří železniční dráha o průměru 64 cm, lokomotiva se 2 vozy a originální větrná turbína. Součástí stavebnice jsou také 4 figurky, se kterými děti zažijí realistické zážitky při cestování vlakem, dále stromek, houby, plot a dokonce i kravička. Tyto originální doplňky v pestrých barvách s venkovským motivem okouzlí děti na první pohled a učiní hru se stavebnicí ještě zajímavější.

Kostky a dílky stavebnice Abrick jsou lehké a veselé barevné provedení poutá pozornost nejmenších dětí. Dílky stavebnice Abrick jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Vhodné jsou zvláště pro rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozpoznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Všechny dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kompatibilní s dílky všech stavebnic Abrick.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...