Kód: ECO2774 Kategorie: Hry na domácnost
  Skladem
799
Hodnocení:
Nehodnoceno

Úklidový vozík s vysavačem Cleaning trolley Écoiffier představuje skvělou úklidovou sadu pro všechny pořádkumilovné děti od 3 let. Souprava na úklid obsahuje 12 doplňků, k nimž patří modrý vysavač s velkými koly, kbelík s nástavcem na odmočení mopu, velký smeták, lopatku, stěrku na okna, smetáček a čisticí prostředky v lahvičkách. Stabilní úklidový vozík se 3 kolečky umožňuje snadnou manipulaci, rukojeti jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce.

Vozík je vybaven dostatkem úložného prostoru pro zavěšení a uložení doplňků pro úklid. Hra na domácnost rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Děti se nejen zabaví, ale také se učí zodpovědnosti. Pomáhají rodičům, uklízejí si svůj pokojíček a tak se přibližují světu dospělých. Modrý vozík je vyroben z kvalitních plastů, zaujme děti na první pohled a spolu s doplňky přinese dětem spoustu realistických zážitků.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...