Kód: SM390100 Kategorie: Školní tabule pro děti
  Skladem
2 499
Hodnocení:
Nehodnoceno

Vesmírná škola Space Center připraví dětem od 5 let skvělé zážitky při hře na povolání astronautů, hravou formou se naučí spoustu nových poznatků o vědě a technice. Chlapci a dívky budou objevovat svět vesmíru, zahrají si na vesmírné instruktory a piloty vesmírné lodi. K dispozici budou mít vesmírnou stěnu, na které jsou vyobrazeny obrázky planet, různé druhy aktivit a ovládací panel pro řízení vesmírné lodi. Skládací vesmírná třída je vyrobena z pevného kartonu a odolných plastů, kovový rám zaručí její dlouhou životnost. Rozměry ve složeném stavu jsou 111*41 cm, díky čemuž lze snadno schovat pod postel či uložit do skříně. V rozloženém stavu má vesmírná stěna rozměry 111*135 cm.

Naučná hra o vesmíru představuje skvělý způsob, jak dětem přiblížit svět vesmíru. Pro realističtější zážitky mají děti k dispozici sadu 68 vesmírných doplňků, které využijí při hře s vesmírnou stěnou. Těšit se mohou až na 15 různých aktivit, při kterých se naučí rozeznávat jednotlivé fáze růstu Měsíce, zaměřují mimozemšťany, poskládají si vesmírnou raketu s kosmonautem a naučí se pilotovat. Při zkoumání vesmíru se naučí také rozpoznávat planety naší sluneční soustavy a známá souhvězdí. Se sourozenci a kamarády si vymýšlejí různá vesmírná dobrodružství, vybírají si různé mise a cíl cesty, čímž získávají stále nové vzrušující zážitky.

Edukační hračka o vesmíru je vyhotovena v nádherných barvách s krásnými obrázky, děti získávají pozitivní vztah k učení. Při poznávání planet a souhvězdí si procvičují paměť, hrou na kosmonauty se učí improvizovat a plně využívat svoji kreativitu a logické myšlení. Při hře na vesmírné instruktory a žáky se děti učí mezi sebou komunikovat, trénují si vyjadřovací schopnosti, získávají zdravé sebevědomí a upevňují sociální vazby. Tímto způsobem se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti při vysvětlování každé vesmírné mise.

Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem nadčasové hračky s vlastním originálním příběhem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...