Kód: ECO4540-3 Kategorie: Hračky do písku
  Skladem
165
Hodnocení:
Nehodnoceno

Lopata na zahradu Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier představuje originální dárek pro děti od 18 měsíců, které si rády hrají na zahradníky. Kvalitní lopata v zeleném provedení má délku 69 cm. Pomocí dětské lopaty mohou chlapci a dívky plně využívat svých schopností a dovedností při hře na povolání zahradníků a pomáhat svým rodičům při práci na zahradě. Při hře si rozvíjí fantazii a představivost, procvičí si jemnou motoriku. Uvedená cena platí za 1 lopatu.

Nářadí je vyrobeno z kvalitních materiálů, oblá rukojeť z prvotřídního plastu zaručí dětem při hře maximální bezpečnost. Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...