Kód: ECO4345 Kategorie: Hračky do písku
  Skladem
429
Hodnocení:
Nehodnoceno

Vozík se zahradním nářadím a kyblíkem od francouzského Écoiffier zabaví všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. V krásném zeleném vozíku s rukojetí na tahání si mohou děti odvézt kyblíček s hrabičkami, lopatkou, bábovičkou do písku a červenou konvičkou, se kterou mohou zalévat své oblíbené květinky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé tvary, hrát si hry na povolání zahradníků a pomáhat svým rodičům. Pestré barvy na doplňcích rozvíjejí u dětí fantazii a představivost, rovněž si procvičí jemnou motoriku.

Set je vyroben z kvalitních plastových materiálů se zaoblenými hranami, takže je bezpečný pro hru dětí. Rozměry produktu jsou 26*33*51 cm. Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Écoiffier

U nás najdete hračky Écoiffier. Jsou krásným dárkem pro kluky i holčičky. Vyberte si z originálních hraček podle věku a ceny. V našem e-shopu nakoupíte z pohodlí domova.
Kontakt
Pole s * jsou povinná
loader  Načítám hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

loader  Načítám podobné produkty...